Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Mniejsze dostawy owoców sprawiają, że dostawcy nie czują się najlepiej"

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W niektórych regionach Holandii rozpoczął się nowy rok szkolny, więc popyt na owoce również zaczyna rosnąć. "To często zdarza się przede wszystkim w przypadku mandarynek, jako typowego owocu szkolnego, sprzedaż jest nieco wyższa", mówi Pieter de Ruiter z 4Fruit Company.

Ale nie jest niezadowolony ze sprzedaży w ostatnich tygodniach. "Gorąca pogoda w krajach takich jak Hiszpania, Maroko, Egipt,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem