Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

'Obecność hiszpańskich Nadorcott, Tango i Murcott, a także izraelskiej Orri, widocznie zmalała'

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na początku marca sezon na mandarynki i klementynki tradycyjnie dobiega końca: obecność hiszpańskich Nadorcott, Tango i Murcott oraz izraelskiej Orri wyraźnie zmalała. Znaczenie tureckiego Murcott i marokańskiego Nadorcott również wyraźnie zmalało. Jakość oferty coraz częściej pozostawiała wiele do życzenia. Możliwości sprzedaży również stały się ograniczone,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem