Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Spożycie cytrusów w Hiszpanii spadło o 5 kg na mieszkańca w ciągu zaledwie 10 lat.

2023-05-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu ostatniej dekady nastąpił spadek spożycia owoców cytrusowych, zarówno w Hiszpanii, jak i na poziomie europejskim. Według międzynarodowego konsultanta rolno-spożywczego Paco Borrasa: "Spadek mandarynek o 11,53% jest niepokojący, ale jest jeszcze gorszy, gdy weźmiemy pod uwagę, że kampania została przedłużona o około dwa miesiące dzięki odnowie odmianowej i nowym odmianom, takim

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem