Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"To pierwszy sezon, w którym spożycie ekologicznych cytrusów w Europie uległo stagnacji"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Głównie kampania ekologicznych cytrusów charakteryzowała się spadkiem dostępnych ilości, zwłaszcza w drugiej części kampanii, która rozpoczęła się w styczniu. Było to bardziej zauważalne w przypadku mandarynek niż pomarańczy. "W kwietniu ubiegłego roku, w okresie kwitnienia, mieliśmy 75% dni z opadami. Później, od czerwca temperatury były zbyt wysokie, co spowodowało, że więcej owoców

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem