Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Uszkodzenia spowodowane deszczem w Citrusdal nie byłyby tak poważne jak w 2023 roku."

2024-06-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Przemysł cytrusowy w Citrusdal w Prowincji Przylądkowej Zachodniej, niedaleko Kapsztadu, odetchnął z ulgą po tym, jak intensywne opady deszczu w tym tygodniu okazały się mniej szkodliwe niż rok temu. "Opady deszczu miały wpływ na pakowanie mandarynek, pomarańczy navel i cytrusów miękkich ze względu na to, że niektóre zakłady pakowania wstrzymały produkcję, aby.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Mandarynki

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem