Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wygląda na to, że zbiory cytrusów będą mniejsze, ale plony owoców nadających się do sprzedaży mogą być wyższe"

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon cytrusowy 2023/2024 w Hiszpanii rozpocznie się wkrótce wraz z pierwszymi wczesnymi mandarynkami. Zakupy w miejscu pochodzenia rozpoczęły się wcześniej niż zwykle ze względu na prognozę niewielkiej produkcji, nawet mniejszej pod względem wielkości niż w sezonie 2022/2023.

"Przygotowujemy się już do nowej kampanii cytrusowej" - powiedział David Usó z działu handlowego Frutinter. "Spodziewamy się

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem