Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Czy smoczy owoc stanie się w tym sezonie tropikalnym zamiennikiem mango?

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Okno smoczych owoców Ekwadoru rozszerza się. Do zeszłego roku kraj ten produkował owoce przez 10 z 12 miesięcy. Jednak w tym roku smocze owoce będą dostępne przez cały rok po raz pierwszy. "Chociaż Ekwador miał pewną produkcję w każdym miesiącu w tym roku, październik wykazał wzrost wolumenu i oznaczał początek głównego sezonu", mówi Jose Roggiero z Freshway Produce.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem