Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dostawy mango do USA znacznie spadły tej zimy

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Stany Zjednoczone otrzymują obecnie mango z Brazylii, Ekwadoru i Peru, ale ten rok zapowiada się zupełnie inaczej pod względem dostaw. Ekwador i Peru zostały dotknięte zjawiskiem El Niño, które spowodowało wyższe niż zwykle temperatury podczas fazy kwitnienia. "Spowodowało to bardzo słabe kwitnienie, co negatywnie wpłynęło na plony. Oczekuje się, że plony z Ekwadoru i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem