Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Egipski przemysł mango odradza się po trudnym sezonie"

2023-05-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Egipska produkcja mango odbudowuje się po trudnym sezonie w ubiegłym roku, w szczególności z powodu warunków pogodowych. Walaa Elhabbal, dyrektor generalny Overview Trading Company opisuje tę sytuację.

Walaa powiedziała: "W zeszłym roku mieliśmy trudny sezon ze względu na nagłe i gwałtowne wahania temperatury, od wysokich stopni w ciągu dnia do niskich w nocy. Mango jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem