Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Eksport mango rozpoczyna się na rynku w Nunna

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Eksport mango z Banginapalli rozpoczął się na największym w Azji rynku mango, zlokalizowanym w Nunna koło Vijayawady. Rynek ten jest jednym z największych centrów eksportu mango w kraju. W niedzielę rano około pięć ton mango zostało wyeksportowanych do Delhi. Handlowcy z Delhi przybyli na rynek mango w Nunna i zakupili mango odmiany Banginapalli w cenie 80 000 Rs za tonę.

Setki

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem