Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Eksportowane przez nas kambodżańskie mango jest popularne na rynku rosyjskim".

2023-11-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kambodża produkuje mango przez cały rok, z większą produkcją w porze suchej od listopada do maja. Liaoning Zhongshang International Trading Co., Ltd. zajmuje się pozyskiwaniem i przetwarzaniem owoców mango w Kambodży i eksportuje je do Rosji, Azji Środkowej i na inne rynki. Według pana Zhu Yunquan, z firmy, kambodżańskie mango są bardzo popularne w Rosji,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem