Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hodowca ze Sri Lanki wyeksportuje w tym sezonie prawie pół miliona kilogramów mango

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nelna Agri Development Private Limited, kluczowy gracz w sektorze rolnictwa na Sri Lance, dąży do dużych zbiorów mango w wysokości 1 miliona kilogramów w sezonie 2023/2024 (od listopada do kwietnia). Z tego 300 000 do 400 000 kilogramów jest przeznaczonych na eksport do krajów takich jak Stany Zjednoczone, Francja, Szwecja, Singapur, Dubaj, Katar, Bahrajn i Malediwy. Inicjatywa ta jest przewidywana

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem