Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Hot Water Treatment zapewnia rozwiązanie dla australijskich mango, aby wejść na rynki eksportowe

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Badacze odkryli, jak przyspieszyć handel mango w Australii poprzez zastosowanie obróbki gorącą wodą w celu spełnienia protokołów wejścia na rynek dla dezynsekcji muszek owocowych w australijskich mango.

Obróbka gorącą wodą jest międzynarodowo przyjętym protokołem dostępu do rynku, obecnie stosowanym za pomocą technologii ciepła parowego. Obróbka mango za pomocą ciepła parowego jest standardem branżowym

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem