Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Indyjscy eksporterzy mango koncentrują się przede wszystkim na zaspokojeniu popytu na rynkach międzynarodowych"

2023-03-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon na mango właśnie się rozpoczyna, mówi Amit Sharma, właściciel firmy handlującej owocami Fresko Fruits: "Indyjskie lato nie jest niczym bez mango. Są one znane ze swojego aromatu i smaku. W zależności od obszaru i klimatu, okres uprawy mango w Indiach różni się, ale zazwyczaj trwa od marca do września. Uprawa mango w Indiach zależy od wielu zmiennych, w tym od temperatury,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem