Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Kenia będzie gospodarzem pierwszej krajowej konferencji na temat mango w Makueni

2023-03-01 08:00

Konferencja, która przyciągnie inwestorów, da hrabstwu możliwość pokazania i zaoferowania swoich owoców zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Makueni jest głównym regionem produkcji mango w Kenii i obecnie ma na uwadze eksport na rynki międzynarodowe, aby zapewnić swoim rolnikom dobre ceny. Mango są uprawiane i sprzedawane przez spółdzielnie, podczas gdy niektórzy mieszkańcy również sprzedają swoje produkty

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem