Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Koniec dobrego sezonu na egipskie mango

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Koniec egipskiego sezonu mango już za kilka dni. Mahdi Salem, dyrektor techniczny Sherouk Land for Agricultural Development, podsumowuje wyjątkowo udany sezon.

"Nasza kampania kończy się 15 listopada, chociaż nadal dostępna jest tylko odmiana Keitt w rozmiarach od 350 do 900g. Na rynku lokalnym będziemy kontynuować dostawy do początku grudnia", mówi Salem.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem