Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Mango pojawia się wcześnie na rynkach Hyderabadu, ale jest dość drogie

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Mango zaczęły przybywać na rynki w mieście Hyderabad ze zwiększonymi cenami. Każdego roku w pierwszym lub drugim tygodniu marca surowe mango pojawiało się na rynkach stolicy stanu, ale tym razem przybyło wcześnie.

Cena surowego mango jest na poziomie Rs 20 - 30, ale handlowcy oczekują, że jego cena spadnie w ciągu najbliższych 10 do 15 dni. Handlowcy ci powiedzieli, że surowe

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem