Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mango z Malawi hitem na rynkach w Bombaju

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Malawi mango, niemal identyczne w smaku i konsystencji z cenionymi mango Alphonso z Maharasztry, wywołało sensację na targu owoców Vashi APMC w Navi Mumbai w Indiach. Początkowa partia 598 skrzynek mango Malawi sprzedała się w ciągu kilku minut, osiągając ceny od 4500 do 5500 jenów za skrzynkę na rynku hurtowym. Oczekuje się, że ta wyjątkowa odmiana mango będzie dostępna na rynku od

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem