Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Marcowy raport o mango wskazuje na duże zbiory w Meksyku

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Marcowa aktualizacja dotycząca mango pochodzi od Nissy Pierson i Crespo Organic. Pierson donosi, że w sadach w Chiapas i Oaxaca brakuje znacznych ilości małych owoców mango, co powoduje zamieszanie i panikę na rynku, ponieważ ceny pozostają wyższe niż przeciętne.

Mówi, że niektóre południowe zestawy drugiego kwitnienia nie są tak płodne, jak przewidywano, Michoacán spóźnia się na mango

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem