Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Najnowszy obszar uprawy mango w Meksyku już w produkcji

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Meksyk jest głównym dostawcą mango do Stanów Zjednoczonych o tej porze roku, a najnowszy obszar upraw w kraju, Los Mochis, zbiera plony. "Ogólnie rzecz biorąc, sezon meksykańskiego mango był dobry pod względem podaży i jakości", mówi Albert Perez z Continental Fresh. Do tej pory kraj ten wyeksportował 76 milionów skrzynek mango w porównaniu do 73 milionów w tym samym czasie w poprzednim sezonie. "Do czasu meksykańskiego

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem