Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nasza pierwsza dostawa mango Edward z Peru była sporym wyzwaniem".

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon zbiorów mango w Peru rozpoczął się powoli, z bardzo niskimi zbiorami ze względu na ciepłą zimę, która doprowadziła do bardzo niewielkiego kwitnienia i dostępności owoców do zbioru. Według Fernando Hidalgo z Grupo Cultivemos w Peru, skutki El Niño są bardzo poważne dla ich branży: "Jeśli chodzi o naszą pierwszą dostawę mango Edward, było to spore wyzwanie. Początek sezonu jest zawsze

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem