Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nasze gospodarstwa Alphonso nie zostały dotknięte przez deszcz w takim stopniu jak gospodarstwa Kesher"

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Deszcze w Indiach nie wpłyną na wszystkich plantatorów i eksporterów mango. Yashwant Chakve Patil, dyrektor indyjskiego eksportera owoców AA Reyach International, stwierdza, że w tym roku spodziewa się nawet zebrać większe ilości mango: "Dla nas jako firmy, robimy głównie odmiany Alphonso i Kesher, jeśli chodzi o mango. W tym roku spodziewamy się obfitego sezonu, ponieważ doświadczyliśmy

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem