Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nutrano świętuje obfity sezon mango Lady Jane

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Gdy Nutrano Produce Group zbliża się do zakończenia sezonu zbiorów mango w 2023 roku w Katherine, NT, zastanawia się nad obfitym sezonem Lady Jane. Mango Lady Jane, często nazywane "królową tropików", szczyci się wyjątkowym i wykwintnym profilem smakowym, który odróżnia je od wszystkich innych odmian mango. Jego smak to harmonijne połączenie słodyczy, soczystości i odrobiny tropikalnego posmaku,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem