Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pakistan rozpoczyna sezon eksportu mango pierwszą przesyłką lotniczą do Europy

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon eksportowy pakistańskiego mango rozpoczął się w sobotę po tym, jak kraj wysłał pierwszą przesyłkę lotniczą do Europy. "Sezon eksportowy mango rozpoczął się dzisiaj wraz z pierwszą przesyłką lotniczą do Europy", powiedział Waheed Ahmed, główny patron Stowarzyszenia Eksporterów Owoców i Warzyw Pakistanu. "Pierwsza dostawa drogą morską opuści kraj 22 maja. Trafi ona do

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem