"Rozmowy z branżą" poświęcają swoje nowe wydanie gwatemalskiej branży mango
Według dr Manuela Michela, dyrektora wykonawczego Krajowej Rady Mango, "jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju tego podcastu, ponieważ staje się on klasykiem dla branży mango, gromadząc producentów, pakowaczy, badaczy, importerów, stowarzyszenia eksporterów, etcetera. W celu zwiększenia świadomości

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz firm działających w tej branży.
Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i bezpłatnie na głównych europejskich targach.
Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie.