Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Strategiczna współpraca dla firmy produkującej powłoki naturalne

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Technologia powlekania żywności Akorn ma przyjemność ogłosić strategiczną współpracę z Sobifruits, eksporterem dojrzałych owoców mango w Peru. Klienci Sobi w Europie, Azji i Ameryce Północnej mogą teraz cieszyć się wyjątkowej jakości owocami o wydłużonym okresie przydatności do spożycia. Powłoka Akorn Natural™ do mango wydłuża okres przydatności do spożycia o 35% i zmniejsza marnotrawstwo żywności nawet o 50% w złożonym łańcuchu dostaw od

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem