Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ten sezon wygląda dobrze, zrywając z zawirowaniami z ubiegłego roku"

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Senegalscy producenci mango Kent w regionie Fattick spodziewają się dobrego sezonu, zrywającego z zawirowaniami z ubiegłego roku, zapewnia Aminata Dominique Diouf, z producenta Domaine Agricole de Nema.

"W zeszłym roku sezon był katastrofalny, a zbiory słabe. Z powodu niewystarczających opadów i zimnych werbli, które spowodowały poronienie roślin. Wyprodukowaliśmy tylko 200 ton, co jest

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem