Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"W tej chwili loty nie zapewniają miejsca dla łatwo psujących się ładunków"

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Prawa mango Alphonso rozpocznie się ponownie w przyszłym miesiącu. Według Partha Ramaniego z indyjskiego eksportera świeżych produktów, Sanjog Enterprise, na ich okres wegetacyjny duży wpływ mogą mieć niesezonowe deszcze: "Nasza uprawa mango Alphonso rozpocznie się wkrótce, a okres wegetacyjny rozpocznie się w marcu i potrwa do czerwca. Pogoda w tym czasie będzie bardzo ważnym czynnikiem,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem