Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wszystkie dostawy kenijskiego mango będą podlegać inspekcji od poniedziałku 13 listopada.

2023-11-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Urząd ds. Rolnictwa i Żywności (Agriculture and Food Authority Horticultural Crops Directive) oświadczył, że od poniedziałku 13 listopada wszyscy eksporterzy mango będą zobowiązani do ubiegania się o fizyczną kontrolę przesyłek mango, wyraźnie wskazując lokalizację pakowalni w celu ułatwienia kontroli. Przesyłka musi w pełni zawierać owoce mango.

"Zwróciliśmy uwagę, że po zamknięciu

...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem