Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zmiany klimatyczne wpływają na egipską produkcję owoców, przesuwając okna produkcyjne

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tego lata w Egipcie ekstremalne upały skłoniły zarządców 40-hektarowego sadu w delcie Nilu do podjęcia nadzwyczajnych środków, takich jak owinięcie każdego mango papierem i nałożenie glinki kaolinowej na pomarańcze jako tarczy ochronnej przed palącymi temperaturami. Tegoroczne lato zostało uznane za najgorętsze w historii, a temperatury w połowie listopada wciąż przekraczały 30ºC, czyli prawie 10ºC

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem