Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zmiany klimatyczne zmuszają nas do ciągłego rozwoju i poszukiwania alternatywnych źródeł zaopatrzenia".

2023-11-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zmiany klimatyczne skutkują bardziej ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, które mają duży wpływ na branżę świeżych produktów. W szczególności w tym roku wiele regionów upraw boryka się z opóźnionym rozpoczęciem zbiorów, a także niższą wielkością produkcji. Wystarczy wspomnieć kilka przykładów: produkcja mango w Ameryce Południowej znacznie spadła, zbiory czosnku w Hiszpanii spadły, produkcja winogron w Kalifornii

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem