Zwiększone ceny mango, gdy Meksyk zbliża się do końca sezonu.
2024-08-26 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Dostawy mango z Meksyku zbliżają się do końca sezonu. "Południowy Sinaloa właśnie kończy sezon, a teraz przechodzimy do regionu Los Mochis, który produkuje bardzo duże mango Keitt – od rozmiaru 3 do 7. To, jak długo utrzyma się dobra pogoda, zadecyduje o tym, jak długo potrwa to zbieranie" - powiedział.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Mango
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



