Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Cieplejsze temperatury mogą spowodować wzrost popytu na melony

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dostawy melonów z Meksyku i Ameryki Środkowej nadal są szczupłe. "Jest trochę więcej dostępnych niż to, co było na rynku, ale nadal jest to ciasny rynek. Dotyczy to wszystkich odmian i było tak przez cały sezon zimowy, począwszy od stycznia" - mówi Lance Peterson z Super Starr International, zauważając, że firma przewozi spadziowe, kantalupy i

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem