Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Doskonała kampania Mundialu z siatką melona

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"To doskonały rok dla melonów Grupy Consorzio Mundial. Popyt jest wysoki i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z produkcji, jak i komercjalizacji" - wyjaśnia prezes Domenico Raneri.

Domenico Raneri

"Pogoda, choć zmienna, ułatwiła w tym roku produkcję, do tego stopnia, że dojrzewanie i poziom Brixa są zgodne z naszymi standardami, które, jak wiadomo, są bardziej rygorystyczne, gdy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem