Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Kostarykańskie melony trafiają na stosunkowo pusty rynek"

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon melonów z Kostaryki powinien rozpocząć się w 7. tygodniu w United Fruits w Holandii. Gerbert van Egmond i Frank Levarht zarządzają tym oddziałem United Fruits. Prowadzą oni własną jednostkę biznesową w ramach United Fruits, znaną jako LEFresh, od lipca 2022 roku.

"Nasze pierwsze melony z Kostaryki zostały wysłane w 5. tygodniu. Tamtejsi plantatorzy borykali się z ciągłymi opadami deszczu w późnych godzinach porannych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem