Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Trzy największe uprawy w USA pod względem całkowitej produkcji to pomidory, cebula i słodka kukurydza

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

USDA opublikowało obszerny raport zatytułowany Podsumowanie warzyw 2023.

W 2023 roku krajowa produkcja 26 szacowanych upraw warzyw i melonów wyniosła 758 milionów cwt, co stanowi wzrost o 6 procent w porównaniu z 2022 rokiem. Wykorzystana produkcja wyniosła 754 mln cwt, czyli o 6 procent więcej niż w 2022 roku. Powierzchnia zbiorów w 2023 r. wyniosła 2,33 mln akrów, co stanowi spadek o 3 procent w porównaniu z 2022 r. Trzy najpopularniejsze warzywa pod względem

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem