Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zwiększony eksport melonów z Brazylii powoduje napięcia związane z wodą

2023-05-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Chapada do Apodi, płaskowyżu, który rozciąga się przez Rio Grande do Norte i sąsiedni stan Ceará, wszystko zaczęło się zmieniać wraz z pojawieniem się dużych producentów melonów pod koniec lat 90.

Rolnicy, którzy wcześniej uprawiali czerwony ryż, a także fasolę, warzywa i niektóre owoce, postanowili również zainwestować w owoce, mając nadzieję na zwiększenie swoich dochodów. "Pomysł był taki, żeby sadzić melony dla

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem