Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

'Dovcha'; Zielone morele w ofercie Uzbekistanu

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pierwsza dovcha jest już dostępna w sprzedaży detalicznej w stolicy Uzbekistanu, Taszkencie. Jak na razie oferowana jest tylko w jednym sklepie sieci supermarketów Korzinka i kosztuje 99 990 UZS (8,78 USD) za 100 gramów, czyli 999 900 UZS/kg (87,8 USD)! Innymi słowy, cena detaliczna tej nowości to prawie 1 mln UZS za kilogram - zauważają eksperci EastFruit.

Co to jest "dovcha"?

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem