Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Kraje takie jak Austria, Szwajcaria czy Węgry ograniczają import hiszpańskich moreli, gdy rozpoczynają się ich własne zbiory".

2023-08-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon morelowy w Hiszpanii dobiegnie w tym roku końca. "Sezon praktycznie dobiegł końca", mówi Fabián Nicolás z Albice Fruits. "W Albice zbieramy obecnie ostatnie partie ostatniej z naszych odmian: Farlís. W innych latach zbiory mogłyby zostać przedłużone do ostatniego tygodnia sierpnia, ale pogoda sprawiła, że owoce pojawiły się wcześniej, co przyspieszyło ich rozpoczęcie"

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem