Na początku kwietnia fala upałów wpłynęła na łotewskie uprawy owoców.
2024-04-17 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Na Łotwie, wczesna fala upałów w kwietniu przedwcześnie obudziła florę, prowadząc do kwitnienia śliwek, moreli, wiśni oraz zazielenienia drzew jabłoni i grusz. Ten nagły przeskok sezonowy wywołał obawy wśród sadowników, ponieważ spodziewany spadek temperatury i przewidywane przymrozki mogą szkodliwie wpłynąć na plony.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Morele
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



