Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nienormalnie wczesne kwitnienie moreli w Mołdawii to duże ryzyko

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niezwykle ciepła pogoda jak na marzec zapanowała w Mołdawii od początku tego tygodnia. Na południu kraju temperatura maksymalna w ciągu dnia zbliża się do +15-17 stopni Celsjusza, co stanowi 10-12 stopni powyżej średniej normy klimatycznej. Według prognoz pogody, w przyszłym tygodniu temperatura w ciągu dnia na południu Mołdawii wzrośnie do +20-23 stopni.

Według

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem