Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Niższy eksport moreli z Węgier do reszty Europy z powodu uszkodzeń spowodowanych mrozem

2023-05-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Węgierski sezon eksportowy moreli w 2023 r., który rozpocznie się w przyszłym miesiącu, przyniesie niższe wolumeny wysyłane do reszty Europy z powodu powszechnych uszkodzeń spowodowanych mrozem wiosną. W ubiegłym roku producenci i eksporterzy w kraju mieli dobry sezon, z rozsądnymi wolumenami, podczas gdy ceny otrzymane z Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji i Polski były wyższe niż w poprzednich latach.

Producenci

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem