Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pole do popisu dla południowoafrykańskich wczesnych moreli jest szerokie

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zbiory Carmingo rozpoczęły się w dolinie Koo w Western Cape od odmiany z serii Carmingo, a ponieważ chilijskie morele trafiają głównie do Stanów Zjednoczonych, pole jest szeroko otwarte dla moreli południowoafrykańskich.

Po prawej: Pierre Burger, właściciel Protea Farm, i kierownik farmy Wayne Schoeman z pierwszymi morelami Carmingo w tym sezonie

"Na tym etapie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem