Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Popyt na morele jest duży, o ile są one dobre i odpowiedniej wielkości".

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chociaż warunki pogodowe nie są typowe dla tej pory roku, morele są z pewnością poszukiwane na rynku. "To dziwny sezon. Zła pogoda nie tylko wpłynęła na plony wczesnych odmian, ale także zakłóciła plany produkcyjne producentów i sprawiła, że wielu z nich straciło zapał" - powiedziała Francesca Gallicchio, dyrektor włoskiej firmy Gallicchio Frutta. "Istnieje duże zapotrzebowanie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem