Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wiele moreli straconych z powodu złej pogody"

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kiedy deszcz pada wiadrami i w niewłaściwym czasie, znaczna część całorocznej pracy może zostać utracona. Przydarzyło się to Adriano Vena, plantatorowi z Montalbano Jonico, wioski w południowo-włoskiej prowincji Matera.

"Miałem nadzieję na dobry sezon, nie tylko dlatego, że uniknęliśmy późnych przymrozków, ale także dlatego, że wisiało na nim wiele owoców odpowiedniej wielkości

".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem