Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Z naszą organiczną morelą jesteśmy na poziomie mistrzostw świata"

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Bracia Michael i Christoph Simon zakładają obecnie ekologiczny sad w Mollram z 10 000 drzew owocowych, z których 5 000 to drzewa morelowe. "Oczywiście przyglądaliśmy się podobnym projektom w Niemczech i Południowym Tyrolu i wszyscy mówili, że jesteśmy szaleni. Ponieważ sama uprawa moreli to "Liga Mistrzów", z naszą ekologiczną morelą jesteśmy na poziomie mistrzostw świata"

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem