Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Białe nektarynki z czerwonymi żyłkami zbierane we Włoszech

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rozpoczęły się zbiory Gildy, odmiany nektaryny oferowanej przez OP Granfrutta Zani. Jest to charakterystyczny owoc o głęboko czerwonej skórce i białym miąższu z czerwonymi żyłkami rozchodzącymi się w kierunku pestki.

"Zaczęliśmy ją wprowadzać w zeszłym roku", mówi Antonio Zani, z włoskiego biura sprzedaży, "a w tym roku będziemy oferować ją w sprzedaży z większą ciągłością. Gilda jest kamieniem o białym miąższu

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem