Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Auchan Portugalia daje nowe życie niesprzedanym owocom i warzywom

2023-09-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Auchan Portugal wprowadził na rynek Happy Boxy, pudełka zawierające 5 kg owoców i warzyw, które straciły swoje właściwości handlowe, ale nadal są w dobrym stanie do spożycia. Pudełka Happy Box są oferowane klientom w stałej cenie 2,49 € za pudełko.

"Zawartość każdego pudełka jest zawsze niespodzianką dla klienta, ponieważ zależy od tego, co nie zostało sprzedane w danym momencie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem