Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Brak nadwyżki podaży południowoafrykańskich Satsumas

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pierwsze Satsumas są zbierane w Limpopo i Eastern Cape, ale ilości z północy kraju wydają się być zmniejszone przez duże ilości opadów tego lata, co spowodowało puszyste i zbyt duże owoce w niektórych blokach.

"Wygląda na to, że istnieje dobry pociąg do Satsumas z Hiszpanią i Marokiem, które mają braki w podaży, a z deszczem produkt południowoafrykański

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem