Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brazylijski eksport owoców osiągnął rekordowy poziom w 2023 r.

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Eksport owoców z Brazylii odnotował 6% wzrost w 2023 r., osiągając łącznie 1,06 mln ton i generując przychody przekraczające 1,2 mld USD, co stanowi znaczny wzrost o 26,73% w porównaniu z rokiem poprzednim. Wzrost ten można przypisać różnorodności owoców uprawianych w Brazylii, uznaniu jakości brazylijskich produktów na rynkach międzynarodowych oraz eksploracji nowych rynków.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem